Ciddi Home Center Ltd.

Kıbrıs Mobilya Koltuk


Ciddi Home Center Ltd. Kuzey Kıbrıs TürkCumhuriyeti'nde Girne merkezli olarak kurulmuş, Lefkoşa bölgesinde 10 katlımağazası bulunan ada geneline ve yurt dışına hizmet veren Kıbrıs’ın en büyük hazırmobilya satış firmasıdır.

 

Oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları, bebek, çocuk,genç odaları, ofis mobilya grubu, outdoor oturma grupları, aksesuar, mutfak,gardırop, kapı ve parke ürünlerinin satışı ile birlikte dekorasyon ve sabitdiğer ev içi mobilyaların da hizmetini sunmaktadır.

 

Bayisi olduğumuz firmalar;


* Almila 

* ByKepi

* Casa

* Kelebek

* Koleksiyon

* L’unica

* Muta

* Rapsel

* Siesta

* Vanessa


Misyonumuz


Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda en iyikaliteyi uygun fiyat ile sağlamak, kalite standartlarından ödün vermeden sahipolduğu deneyimi, bilgi birikimini kullanarak sektördeki adını ve bilinirliğinikorumak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak olarak belirlemiştir. Ayrıcaalternatifli ürün seçenekleri, doğru hizmet ve uygun fiyat politikası ilemüşteri memnuniyetini maksimumda tutmak ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak.Çağın tüm yeniliklerini takip eden, bu yenilikleri halkın hizmetine sunarkengüler yüzle müşteri memnuniyeti sağlayarak ‘teşekkürü işitmek’ temelilkemizdir.

 

Vizyonumuz


Mobilya sektöründe lider bir marka olmak.

 

'Ülkenin hazır mobilya piyasasında öncü olarakanılarak sektörün açık farkla lideri olmak.'

 

 

Kalite Politikamız

 

Müşterileri en önemli değer olarak görmek ve müşteriyisonsuza dek elinde tutacakmış gibi davranmak şirketin kalite anlayışının anafikrini oluşturmaktadır. Şirket kalitenin müşterilerin en temel ve doğal hakkıolduğunu düşünmektedir. Bunu sağlamak ve eksiksiz bir müşteri memnuniyetinigerçekleştirmek şirket tedarikçilerinden çalışanlarına, yöneticilerinden satışnoktalarına kadar herkes için vazgeçilmez bir ödevdir. Eğitim,araştırma-geliştirme, teknoloji ve tasarım başarının anahtarı ve kaliteyigerçek kılan faktörlerdir. Şirket bunlara yatırımı, kaliteyi ve markanıngeleceğine yapılan yatırım olarak görmekte ve sürekli gelişime önemvermektedir.

 

Hizmet İlkelerimiz


Kaliteye ve %100 müşteri memnuniyetine dayanan modernyönetim anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış kaliteyi sadece üründe değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlardagerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

 

Bunu sağlamak için her çalışan, işini sahiplenmek,sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi vebecerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onun uygunbir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu müşteriler için Şirket'in duyduğu birsorumluluktur. Zamanında ve gerektiğinde teslim edilemeyen ürün ve hizmethiçbir anlam ifade etmez. İstenilen ürünü, söz verilen zamanda ve niteliklerdevermek hem müşteriye hem de şirket değerlerine saygının doğal bir sonucudur.

 

'Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük' müşterilerin şirketeduyduğu güveni doğuran en temel özelliklerdir. Şirket, tüm iş ve hizmetlerdebunu korumak gerektiğinin bilincindedir.