Kibris Bykepi Mobilya

Bykepi

Bütünsel dekorasyon çözümleri By Kepi'de
2001 yılında faaliyet göstermeye başlayan By Kepi; bugün 300'ü aşkın profesyonel çalışanı ile 17.000 m2'lik kapalı bir alanda hizmet veriyor. İzmir Sarnıç'ta bulunan fabrikası; mobilyada "haute couture" biçiminde verdiği hizmet ile, Türkiye'de örneği olmayan en büyük kapasiteye sahip fabrika olma özelliğini taşıyor.
By Kepi, klasikten modern tarza kadar uzanan ürün yelpazesine sahip koltuk takımları, yemek ve yatak odaları üretir.
İstanbul'da Florya, Etiler  ve Bağdat Caddesi olmak üzere 3 adet, İzmir'de 2 adet, Bursa'da da 1 adet ve Kıbrıs’ta 1 adet mağazası bulunan By Kepi;  müşterilerine özel çözümler sunar.
Heyecanını ilk günkü gibi taze tutan, mükemmeliyetçilik ilkesinden asla ödün vermeyen By Kepi, özgün tasarımlarını yaşanası mekânlar yaratmak üzerine kurgular. Kişiye özel bütünsel tasarım, üretim ve hizmet anlayışıyla, dokunduğu mekânları farklı kılar. Kendine özgü mekânlar oluşturmak isteyenler için yaşam alanları oluşturmakla kalmaz, yepyeni bir yaşam tarzı sunar. Konut projelerinde en ince detaylara kadar alternatif sunmakla yetinmeyip, peyzaj düzenlemelerine kadar özel çözümler üretir.
Özel koleksiyonlarının yanı sıra, özel mekanlar ve ürünler de tasarlayan By Kepi, kendi bünyesinde bulunan, işine gönül vererek çalışan ve hayatın güzelliklerinden ilham alan ekibi ile, müşteriye özel tasarımlar ve üretimler gerçekleştirir.