Ciddi Home

Ciddi Home Center Ltd. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde Girne merkezli olarak kurulmuş, Lefkoşa bölgesinde 10 katlı mağazası bulunan ada geneline ve yurt dışına hizmet veren Kıbrıs'ın en büyük hazır mobilya satış firmasıdır. 

Oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları, bebek, çocuk, genç odaları, ofis mobilya grubu, outdoor oturma grupları, aksesuar, mutfak, gardırop, kapı ve parke ürünlerinin satışı ile birlikte dekorasyon ve sabit diğer ev içi mobilyaların da hizmetini sunmaktadır. 

Bayisi olduğumuz firmalar;

*Almila

*ByKepi

*Casa

*Kelebek

*Koleksiyon

*L’unica

*Muta

*Rapsel

*Siesta

*Vanessa

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda en iyi kaliteyi uygun fiyat ile sağlamak, kalite standartlarından ödün vermeden sahip olduğu deneyimi, bilgi birikimini kullanarak sektördeki adını ve bilinirliğini korumak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak olarak belirlemiştir. Ayrıca alternatifli ürün seçenekleri, doğru hizmet ve uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini maksimumda tutmak ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak. Çağın tüm yeniliklerini takip eden, bu yenilikleri halkın hizmetine sunarken güler yüzle müşteri memnuniyeti sağlayarak ‘teşekkürü işitmek’ temel ilkemizdir.

Vizyonumuz

Mobilya sektöründe lider bir marka olmak.

'Ülkenin hazır mobilya piyasasında öncü olarak anılarak sektörün açık farkla lideri olmak.'

Kalite Politikamız

Müşterileri en önemli değer olarak görmek ve müşteriyi sonsuza dek elinde tutacakmış gibi davranmak şirketin kalite anlayışının ana fikrini oluşturmaktadır. Şirket kalitenin müşterilerin en temel ve doğal hakkı olduğunu düşünmektedir. Bunu sağlamak ve eksiksiz bir müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek şirket tedarikçilerinden çalışanlarına, yöneticilerinden satış noktalarına kadar herkes için vazgeçilmez bir ödevdir. Eğitim, araştırma-geliştirme, teknoloji ve tasarım başarının anahtarı ve kaliteyi gerçek kılan faktörlerdir. Şirket bunlara yatırımı, kaliteyi ve markanın geleceğine yapılan yatırım olarak görmekte ve sürekli gelişime önem vermektedir.

Hizmet İlkelerimiz

Kaliteye ve %100 müşteri memnuniyetine dayanan modern yönetim anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış kaliteyi sadece üründe değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışan, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onun uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu müşteriler için Şirket'in duyduğu bir sorumluluktur. Zamanında ve gerektiğinde teslim edilemeyen ürün ve hizmet hiçbir anlam ifade etmez. İstenilen ürünü, söz verilen zamanda ve niteliklerde vermek hem müşteriye hem de şirket değerlerine saygının doğal bir sonucudur.

'Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük' müşterilerin şirkete duyduğu güveni doğuran en temel özelliklerdir. Şirket, tüm iş ve hizmetlerde bunu korumak gerektiğinin bilincindedir.