Kıbrıs Ciddi Mutfak

Ciddi Mutfak

Ciddi Mutfak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 1975yılından günümüze hizmet veren, 2010 yılına kadar Girne bölgesinde bulunan fabrikasındafaaliyetini sürdürmüş, 2010 yılı itibarı Alayköy Sanayi bölgesinde 6.000m2kapalı alana sahip üretim fabrikasına taşınmış, sürekli büyüme göstererekgünümüz itibari ile 10.000m2 kapalı alana ve kurumsal müşterilere hizmet verenShowroom’a sahiptir. Girne, Lefkoşa ve Gazimağusa bölgelerinde mağazalarıbulunan KKTC'nin en büyük Mutfak & Dolap & Ahşap Dekorasyon firmasıdır.Şirket'in 175'in üzerinde çalışanı bulunmaktadır.

Şirket, mutfak, gardırop, kapı ve parke ürünlerinin üretimve satışı ile birlikte dekorasyon ve sabit diğer ev içi mobilyaların dahizmetini sunmaktadır. Şirket tasarımlarında modüler mutfağın ve evmobilyalarının olanaklarını genişletip, kişiye özel ihtiyaçlara cevapverebilmeyi, mutfakta farklı çözümlerle müşteri beklentilerini karşılayabilmeyiöncelik olarak ele alıp bu doğrultuda ürün gamındaki çeşitliliğini her geçengün artırmaktadır.

Kalite her şeyden önce gelir bilinci ile şirket olarakürettiği ürünlerin hepsinde, yüksek kalite standardını benimsemektedir.Projeleri tasarlarken ve üretirken, çalışma fizyolojisi, ergonomi, mekânkullanımı ve teknolojik gelişimlerden en iyi şekilde faydalanmaktadır.

Yaşam alanlarını daha kullanışlı hale getirmek amacı ileyeniliklere her zaman hazırdır. Malzeme, tasarım, teknik, dizayn ve üretimkonusunda en yüksek standartları uygulamakta ve her ürünün tasarımındanteslimine kadar her aşamada kaliteyi hedeflemektedir. Üretilen ürünler şirketgarantisi altında olup, montaj sonrası servis hizmetleri ile de müşterilerininyanındadır.

Şirket'te ücretsiz projelendirme hizmeti 'Ciddi Mutfak TasarımUzmanları' tarafından verilmektedir. Şirket mağazalarında görev yapan uzmanlar,kendi bilgi ve eğitimlerine ek olarak mutfak tasarımından satış tekniklerine,yeni trendlerden ürün ve malzeme bilgisine kadar pek çok konuyu içeren bireğitim sürecinden geçtikten sonra hizmet vermeye başlamaktadır. Şirket, tümmağazalarındaki hizmet kalitesini halkla ilişkiler departmanı tarafından tümmüşterilere yapılan 'Müşteri Memnuniyeti Anketleri' ile ölçümlemektedir.

 

Misyonumuz

Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda en iyi kaliteyiuygun fiyat ile sağlamak, kalite standartlarından ödün vermeden sahip olduğudeneyimi, bilgi birikimini ve üstün teknolojik makinaları kullanarak dahakaliteli ürünler ortaya çıkarmak, sektördeki adını ve bilinirliğini korumak vekoşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak olarak belirlemiştir. Ayrıca alternatifliürün seçenekleri, doğru hizmet ve uygun fiyat politikası ile müşterimemnuniyetini maksimumda tutmak ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak. Çağıntüm yeniliklerini takip eden, bu yenilikleri halkın hizmetine sunarken güleryüzle müşteri memnuniyeti sağlayarak 'teşekkürü işitmek temel ilkemizdir.

 

Vizyonumuz

Alternatifli ürün seçenekleri, doğru hizmet ve uygun fiyatpolitikası ile müşteri memnuniyetini maksimumda tutmak ve ihtiyaçlarınızamanında karşılamak. Çağın tüm yeniliklerini takip eden, bu yenilikleri halkınhizmetine sunarken güler yüzle müşteri memnuniyeti sağlamak Şirket'in temelilkesi olarak belirlenmiştir.

 

'Ülkenin hazır ve modüler mobilya piyasasında öncü olarak anılarak sektörün açık farkla lideri olmak.'

 

Kalite Politikamız

Müşteriye, hayalindeki mutfağı en kaliteli ürün ve enkaliteli hizmet ile sunma anlayışında olan bugünlere kendini kanıtlayarak gelenŞirket'e duyulan güven en büyük referanstır. Mutfakta sağlanan rahatlık Şirketortakları ve çalışanlarının en büyük armağanıdır. Müşteri memnuniyeti Şirket'inen büyük gururdur.

Müşterileri en önemli değer olarak görmek ve müşteriyisonsuza dek elinde tutacakmış gibi davranmak şirketin kalite anlayışının anafikrini oluşturmaktadır. Şirket kalitenin müşterilerin en temel ve doğal hakkıolduğunu düşünmektedir. Bunu sağlamak ve eksiksiz bir müşteri memnuniyetinigerçekleştirmek şirket tedarikçilerinden çalışanlarına, yöneticilerinden satışnoktalarına kadar herkes için vazgeçilmez bir ödevdir. Eğitim,araştırma-geliştirme, teknoloji ve tasarım başarının anahtarı ve kaliteyigerçek kılan faktörlerdir. Şirket bunlara yatırımı, kaliteyi ve markanıngeleceğine yapılan yatırım olarak görmekte ve sürekli gelişime önem vermektedir.

Hizmet İlkelerimiz

Şirket kaliteye ve %100 müşteri memnuniyetine dayanan modernyönetim anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış kaliteyi sadece üründe değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlardagerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışan, işini sahiplenmek,sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi vebecerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onun uygun birmaliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu müşteriler için Şirket'in duyduğu birsorumluluktur. Zamanında ve gerektiğinde üretilemeyen ürün ve hizmet hiçbiranlam ifade etmez. İstenilen ürünü, söz verilen zamanda ve niteliklerde vermekhem müşteriye hem de şirket değerlerine saygının doğal bir sonucudur.

'Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük' müşterilerin şirketeduyduğu güveni doğuran en temel özelliklerdir. Şirket, tüm iş ve hizmetlerdebunu korumak gerektiğinin bilincindedir.